תקופה קצרה - אינסוף זכרונות
תיעוד זכרונות = תרומה לקהילה
משלוח חינם ברכישה מעל 199 ש״ח
שקופית קודמת
שקופית הבאה

10 דרכים יצירתיות לבשר על הריון ראשון

הריון ראשון, זה אולי הדבר הכי מרגש שתחווי בחייך. לפעמים נדמה שהמשפחה והחברים מחכים לזה יותר ממך. ההתרגשות והציפייה בשיאן. אז כדי להכיר תודה ולהפוך את הרגע הזה אפילו ליותר מרגש ובלתי נשכח, הנה כמה דרכים יצירתיות לבשר על הריון ראשון לאנשים אהובים ומשפחה. תתכונני לתגובות שהן פרייסלס!
שתפי

 

צילום משפחתי

תגובות המשפחה יספקו רגעים מרגשים במיוחד. במידה ויתאפשר (אם יצא חג או סתם מפגש משפחתי) בקשי מכולם להתאסף לתמונה משפחתית ואם לא עשי זאת עם כל אחד בנפרד. הצלם/ת יהיו השותפים שלך ויתנהגו כאילו הם הולכים לצלם תמונת סטילס אבל בפועל יצלמו וידאו. שנייה לפני ״צילום התמונה״ כשכולם אסופים ומחובקים בשרי על ההריון וחכי לפרצופים המרוגשים והמופתעים. כמובן שהכל יהיה מתועד. אם עשית זאת כמה פעמים, אספי את  כל התגובות לסרטון קצר ושלחי בקבוצה המשפחתית.

 

קופסת הפתעה

השיגי קופסה או שקית חגיגית, הכניסי לתוכה את בדיקת ההריון ושפכי מעליה קונפטי,סוכריות או פרחים מיובשים. כל מה שיכול לכסות היטב ויגרום למקבל המתנה לחפור ולחפש. זו דרך מצויינת לבשר לסבא ולסבתא העתידיים. העניקי להם את המתנה וצפי בתגובה המבולבלת והנרגשת שלהם כשהם יבינו שזו ממש לא סתם מתנה. 

 

תמונה עם הכלב

אם יש לך כלב אנחנו מתארות לעצמנו שהוא הבייבי שלך! אז למה שלא תשתפי אותו בהכרזה המרגשת? צלמי בזהירות תמונה שלו מחזיק את תמונת האולטרסאונד הראשונה (רק שימי לב שהוא לא לועס אותה בטעות), או דף עם כיתוב המבשר על ההריון.  שתפי את התמונה המרגשת עם המשפחה והחברים.

 

קרייבינג
שלחי תמונה שלך בקרייבינג מטורף ומוגזם, הרשי לעצמך להתפרע עם מלפפון חמוץ ושוקולד או שילובים הזויים אחרים. הם כבר יבינו את הרמז…

 

תמונה ממוסגרת

הנה עוד רעיון מרגש למתנת הכרזה לסבא והסבתא העתידיים במידה והחלטת לחכות להכרזה לאחר האולטרסאונד הראשון – מסגרי את תמונת האולטרסאונד הראשונה, רצוי במסגרת קופסה,  וכתבי הקדשה אישית ומרגשת.

 

פאזל

תוכלי להיעזר בבית דפוס או בדוכנים שאפשר למצוא בקניון. בחרי תמונה או כיתוב שיבשר על ההריון והדפיסי אותה על פאזל, ארזי והעניקי אותו במתנה לאהובייך. בקשי מהם להרכיב אותו לידך. מומלץ לצלם את התגובות שלהם ולחכות שהם יבינו מה הם מרכיבים.

 

כרטיס גירוד

מתרגשת מההריון מינימום כאילו זכית בפרס הראשון בלוטו? אז זו הדרך האולטימטיבית בשבילך! גם פה תוכלי להיעזר בבית דפוס או אפילו ליצור אחד כזה בעצמך. אם החלטת ליצור בעצמך תוכלי לרכוש מדבקה מתגרדת מחנויות יצירה. כל מה שאת צריכה לעשות זה להדפיס על דף, מעוצב בסגנון כרטיס גירוד כמובן (חפשי בגוגל כרטיס גירוד והדביקי ריבוע לבן מעל החלק של הזכייה),  ותוסיפי כיתוב שמבשר על הזכייה בהריון, מעליו הדביקי את המדבקה המתגרדת – וזה מוכן!

 

ספל הפלא
שמעת פעם על הספל שמשנה את עצמו במזיגת שתייה חמה או קרה? תוכלי להעניק אותו במתנה לחברים או משפחה ולצפות בתגובות ההמומות שלהם כשהספל ישתנה ופתאום יופיע הכיתוב או התמונה שתשימי שיבשרו על ההריון. 

 

סרטון בסגנון טיקטוק
זוכרת את הרגע האייקוני שביונסה  חשפה בטן הריונית בהפתעה בסוף הופעה בטקס פרסי MTV ? אם לא חפשי ביוטיוב ונסי לשחזר את הרגע. הרשי לעצמך להשתטות ולהתפרע ושלחי את הסרטון הקורע למשפחה וחברים. 

 

keep it simple

ולפעמים הפשוט הוא הכי יפה, צלמי רגע מרגש עם בן הזוג. תוכלי לשלב אביזרים כמו נעליים קטנות, לוח גיר עם כיתוב או סתם תמוה שאת מחזיקה את הבטן. הפיצי את התמונה לחברים ומשפחה. אין מרגש מזה.

 

אז לא משנה מה תעשי ואיך תכריזי, הרגע הזה יהיה מרגש בכל דרך שתבחרי. אל תוותרי עליו, זה אחד מהזכרונות המרגשים הראשונים לך מהבייבי. רק אל תשכחי לתעד 🙂

 

מה עוד מתחשק לך לקרוא?